Kocham momenty AHA, ty też? To świetnie trafiłaś!

Kursy rozwojowe dedykowane dla kobiet:

KURS ONLINE „OTWÓRZ SIĘ NA DOSTATEK”

Jak otworzyć się na dostatek? Pracować jeszcze więcej? Nie, to niemożliwe, doba ma 24h, a my nie jesteśmy robotami. Co możemy zrobić? Najłatwiej i najskuteczniej jest popracować z przekonaniami na temat pieniędzy oraz zaktualizowanie ich na takie, które wspierają i wzmacniają. Musimy zrozumieć, że myśli to rzeczy. Nasze myśli wpływają na nasze uczucia, te na nasze działanie, a to z kolei na rezultaty które osiągamy. Chcąc osiągać lepsze rezultaty, najlogiczniej zacząć od zmiany nastawienia. Czy wiesz, że aż w 80% to nastawienie decyduje o sukcesie, a jedynie 20% to działanie?

Fenomenalny kurs online „Otwórz się na dostatek” już jest dostępny na Udemy. Pracuj w swoim własnym tempie i w wybranym przez siebie czasie! KLIKNIJ W IKONĘ KURSU

 

Z Olgą Gettler po raz pierwszy zetknęłam się latem 2018 roku. Wykupiłam kurs 'System kobiecej energii” i muszę przyznać, że ogrom materiału mnie zadziwił. Kilka tygodni pracowałam pilnie a owoce tej pracy takie jak np. znajomość mojej Doshy czy wiszący nad biurkiem „Dekalog świadomości bogaczki” są ze mną do dzisiaj. Od tego czasu chętnie korzystam z webinarów, podcastów czy spotkań w kobiecym kręgu i zawsze jest to doświadczenie pełne dobrej energii, umożliwiające lepsze poznanie siebie i stawianie kolejnych kroków na drodze rozwoju. Olga ma uroczy głos, kobiecą wrażliwość i duże doświadczenie bo sama przeszła drogę, którą nas teraz prowadzi. Kiedy dowiedziałam się, że jest dostępny nowy kurs „Otwórz się na dostatek” wiedziałam, że muszę go zrobić. Przesłuchałam cały materiał, sporo się dowiedziałam, przede mną jeszcze kilka zadań do wykonania ale najważniejsze, że odkryłam jakie blokady – fałszywe przekonania na temat pieniędzy utrudniały mi do tej pory osiągnięcie moich celów. Z pomocą Olgi utrwalę teraz nowe przekonania o finansach i nie będę już sabotować moich działań. Jestem pełna optymizmu i energii obfitości!.

Magdalena N., Bydgoszcz

KURS ONLINE „SYSTEM KOBIECEJ ENERGII”, do którego dołączyło już 500 osób!

Fascynująca wiedza o czakrach i o tym, jak nasze przekonania je blokują. Dowiedz się wielu istotnych i kluczowych rzeczy o sobie i swoim ciele. Mało tego – dowiedz się jak zadbać o sprawną gospodarkę hormonalną! Cieszący się pięknymi efektami kurs online z lekcjami jogi i prowadzoną terapeutyczną medytacją dla każdej czakry.

Odblokuj ograniczające twój kobiecy potencjał przekonania i nawyki i odkryj kobiece sekrety. KLIKNIJ W IKONĘ OBOK po więcej szczegółów.

 

Darmowe

materiały 

dla Ciebie:

Co mówią uczestniczki:

Trafiłam na Olgę przypadkiem, szukając terapeuty do sesji RTT. Tak naprawdę jednak nic nie dzieje się przez przypadek. Spotkanie z Olgą tylko mnie w tym utwierdziło. Przekonał mnie głos Olgi i jej podejście do terapii. Poddałam się jej i to był początek nowej drogi. Sesja mnie zaskoczyła, zarówno sposobem jej prowadzenia przez Olgę jak i wynikami, które przyniosła. Nie spodziewałam się natychmiastowych odpowiedzi, a one przyszły i tak. Olga świetnie prowadzi, doskonale rozumie i tłumaczy. Widać w jej pracy pasję i chęć niesienia pomocy. Olga jest bardzo otwarta na dzielenie się wiedzą i spostrzeżeniami. Jest uważna, pełna empatii. Polecam z całego serca.
Kamila

Sesja RTT

Z Olgą Gettler po raz pierwszy zetknęłam się latem 2018 roku. Wykupiłam kurs 'System kobiecej energii” i muszę przyznać, że ogrom materiału mnie zadziwił. Kilka tygodni pracowałam pilnie a owoce tej pracy takie jak np. znajomość mojej Doshy czy wiszący nad biurkiem „Dekalog świadomości bogaczki” są ze mną do dzisiaj. Od tego czasu chętnie korzystam z webinarów, podcastów czy spotkań w kobiecym kręgu i zawsze jest to doświadczenie pełne dobrej energii, umożliwiające lepsze poznanie siebie i stawianie kolejnych kroków na drodze rozwoju. Olga ma uroczy głos, kobiecą wrażliwość i duże doświadczenie bo sama przeszła drogę, którą nas teraz prowadzi. Kiedy dowiedziałam się, że jest dostępny nowy kurs „Otwórz się na dostatek” wiedziałam, że muszę go zrobić. Przesłuchałam cały materiał, sporo się dowiedziałam, przede mną jeszcze kilka zadań do wykonania ale najważniejsze, że odkryłam jakie blokady – fałszywe przekonania na temat pieniędzy utrudniały mi do tej pory osiągnięcie moich celów. Z pomocą Olgi utrwalę teraz nowe przekonania o finansach i nie będę już sabotować moich działań. Jestem pełna optymizmu i energii obfitości!
Magdalena

Kurs "Otwórz się na dostatek"

Olga i jej kurs spadły mi z nieba w takim momencie życia, w którym właśnie najbardziej jej potrzebowałam. Po nieudanej ciąży nie potrafiłam znaleść sobie miejsca i chęci do życia. Rozmowa z przypadkową osobą przed którą się otworzyłam naprowadziła mnie na Pana Marka Tarana, a z tamtąd moje serce od razu zobaczyło kierunkowskaz w stronę Olgi. Obejrzałam kilka filmów na YouTube i od razu wykupiłam kurs kod płodności (pierwszy kurs online na który się w życiu zdecydowałam). Każdy etap kursu był jak plaster miodu na moje zranione serce. Z zapałem słuchałam kolejnych lekcji i skrupulatnie wykonywałam zadane zadania. Uświadamiałam sobie ile pracy jest wewnątrz mnie aby przygotować się na świadome powitanie nowego członka rodziny. Zrozumiałam, że od mojej kondycji psychicznej, nastawienia i miłości zależy kiedy wszechświat obdaruje mnie darem macierzyństwa. Z akceptacja i miłością przechodziłam przez kolejne cykle, poznając zakamarki siebie i swojej podświadomości.
Tydzień temu dowiedziałam się, że ponownie we mnie rozwija się mały człowieczek. Teraz czuje się dużo bardziej spokojna i gotowa. Wiem jak ważne są myśli i emocje i czekam aż zobaczę uśmiech mojego Maleństwa!
Dziękuje serdecznie za to, że są takie osoby jak Olga Getler, która wydaje takie kursy i daje tyle miłości i wiary! Dzięki niej czuje się w końcu kobieco i jako kobieta gotowa na nową rolę!
Katarzyna

Kurs "Kod Poczęcia"

Nie zdawałam sobie sprawy wcześniej z tego że myślą tak bardzo możemy tworzyć swój czas (życie) oraz z tego, że zapisanie myśli, pragnień i przemyśleń otwiera nas i daje szanse na rozwiązanie wielu problemów, tworzy mosty.

Beata

Kurs "System Kobiecej Energii"

28 dniowy program Olgi przypomniał mi, że jestem wspaniałą, silną i radosną osobą, mimo, że na długo przed zamknełam się w smutnej i szarej skorupie.
Każdego poranka budził mnie jej charyzmatyczny głos, dając ogromny zastrzyk radości na każdy dzień, a każdego wieczora usypiał mnie ten cudownie spokojny głos, który prowadził mnie przez medytację i docierał do każdej cząsteczki mojego ciała i zakamarków duszy.
Zastanawiałam się jak to będzie po programie, czy wrócę do poprzedniej samej siebie i rutyny szarości. OTÓŻ NIIEEEE, mam w sobie tyle radości, że mogłabym nią obdarować pół populacji naszego globu, cieszę się z każdej chwili, dostrzegam przeróżne rzeczy dotąd niewidzialne dla mnie, jestem przeszczęśliwa… Każdy z Was to odkryje, tylko dajcie się poprowadzić Oldze- sesje indywidualne zaliczam to przemagicznych, niesamowcie twórczych i inspirujących chwil. Olga, dziękuję, że mogłam uczestniczyć w tym programie i wiem, że jest to nie tylko początek czegoś wspaniałego w moim życiu, ale i również początek niejedej wyprawy z Tobą.

Marta

Soul Coaching "Odkryj Tajemne Przekazy Swojego Ciała"

Z Olgą poznałam podstawy jogi i…. zakochałam się;) od naszych warsztatów praktykuje codziennie  Olga z wielką pasją i zaangażowaniem wkłada w zajęcia informacje na temat kobiecej energii i kobiecości w ogóle, bardzo dużo można się od niej nauczyć. Polecam całym sercem 🥰

Agniesza

Retreat "Breath Mama"

Polecam z całego serca spróbowanie jogi z Olgą – szczególnie osobom, którym wydaje się, że to nie dla nich i się nie nadają ! Olga odczarowała mi jogę, a do tego podrzuciła sporo tematów do przemyśleń ❤️

Małgorzata

Retreat "Breath Mama"

Prowadzony przez Olgę SoulCoaching to najpiękniejszy proces jaki miałam w swoim życiu. To podróż wgłąb siebie, wgłąb swojego jestestwa, wgłąb swojej duszy – coś niesamowitego. A to wszystko po to, by móc ruszyć Nową Drogą, która jest usłana cudami dnia codziennego, jak Mleczna Droga gwiazdami.
Olga jest pełna mądrości, empatii i wewnętrzego ciepła. Pod jej skrzydłami czuję się bezpiecznie.
Gorąco polecam pracę z Olgą 🥰🥰🥰

Edyta

Soul Coaching "Odkryj Tajemne Przekazy Swojego Ciała"

Dziękuję Oldze za ten kurs, dzięki któremu mogłam lepiej poznać siebie jako kobietę. Dowiedziałam się bardzo dużo o swoim systemie energii, o sobie i swoim wnętrzu. Dzięki temu udało mi się zebrać w sobie, łatwiej przejść bardzo trudne momenty w moim życiu (akurat rozstawałam się z mężem) z podniesiona głową i bez utraty swojej wartości. Najpiękniejsze jest to że naprawdę przychodziły odpowiedzi na pytania. Dziękuję i polecam

Karolina

System Kobiecej Energii

Wspaniała, niezwykła osoba z ogromną wiedzą. Definicja spokoju. Autorski program Olgi, System Kobiecej Energii, to przepiękna przygoda i praca. Olga to archeolożka duszy, czuła przewodniczka po jej zakamarkach. Polecam każdemu otwartemu na duchowość i pracę ze sobą.

Agnieszka

System Kobiecej Energii

Wykupiłam System Kobiecej Energi wspaniale mi się ćwiczy z Olgą. Ciepły, miły głos, super ćwiczenia, wszystko dokładnie tłumaczone. Dziękuję 

Magda

System Kobiecej Energii