Olga Gettler ukończyła licencjat z Pedagogiki w Wyższej Szkole Społeczno-Ekonomicznej w Warszawie i obroniła magistra na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie z Zarządzania Firmą. Po ścieżce zawodowej w finansach w korporacji zajęła się pracą z ciałem i medytacją. Olga jest nauczycielką jogi i medytacji od 2017 roku. W 2018 roku została certyfikowanym Soul Coachem®. Kolejnym krokiem było wejście na ścieżkę terapeutyczną. W lutym 2021 Olga została certyfikowaną Hipnoterapeutką metody RTT® u Marisa Peer RTT® School. W 2022 Olga wypracowała certyfikat Klinicznej Hipnoterapeutki. Aktualnie jest w trakcie ścieżki psychoterapeutycznej w Niemczech w Deutsche Heilpraktiker Schule®. Prywatnie Olga mieszka na Bawarii i jest mamą dwóch córek i mężatką z 20 letnim stażem w związku. Olga kocha zwierzęta, oprócz psa i kota do gromadki dołączył  koń, na którego plecy czasami odważa się wejść 😉

Równowaga

Ciało

Twoje ciało to Twoja świątynia. Nasze ciała są mega inteligentne, wystarczy nawiązać z nimi pełną miłości relację, by rozumieć ich mowę. To twój GPS, a twoje emocje są najprawdziwszą rzeczą jaką masz. 

Umysł

Neutralny umysł to miejsce z którego masz dostęp do własnej intuicji i głębokiej mądrości, która pozwala poruszać się po ścieżce misji życiowej. Wspierające przekonania i klarowne cele i marzenia zabiorą cię tam, gdzie pragniesz i gdzie jesteś potrzebna. 

Dusza

Twoja dusza, kiedy jest w harmonii z Twoim umysłem i ciałem to dzieje się MAGIA! Okoliczności zaczynają ci sprzyjać, a ty znajdujesz znaki i drogowskazy. Daje to lekkość życia i ekscytację oraz poczucie sprawczości i spełnienia.